خیابان بهشتی

بین الحرمین شاید تنها جایی باشد که اگر مخیر شوی همه بهت حق میدن

خیابان بهشتی

بین الحرمین شاید تنها جایی باشد که اگر مخیر شوی همه بهت حق میدن

بین الحرمین تنها خیابانیست که هر دو طرفش تو را به یک بهشت زمینی هدایت میکند پس تو بین دوراهی دل ودلت میممیمانی ودائم دل دل میکنی که به زیارت کدامینشان بروی ودر جوار کدامین یک اشک بریزی و دلی سبک کنی این میشود که ترجیح میدهی بنشینی وسط صحن وسرایشان وگاه گاه آهی میکشی وگلدسته های عباس را نگاه میکنی بعد از آن شاید زیر گریه بزنی و دلت نیاید آنی چشم از گنبد حسین برداری این است که میگویم نگویید بین الحرمین بگویید بین الجنتین

بایگانی

۲ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.

همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه های رسمی خبری رقابت می کنند. در بعد کسب و کار نیز، روز به روز بر تعداد شرکت هایی که اطلاع رسانی محصولات، خدمات و رویدادهای خود را از طریق بلاگ انجام می دهند افزوده می شود.

  • آلمارا تهرانی
  • ۰
  • ۰

این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!

اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگاه های خود را در قالب هنر بیان می کنند، تاثیر بیشتری بر محیط پیرامون خود می گذارند.

  • آلمارا تهرانی