خیابان بهشتی

بین الحرمین شاید تنها جایی باشد که اگر مخیر شوی همه بهت حق میدن

خیابان بهشتی

بین الحرمین شاید تنها جایی باشد که اگر مخیر شوی همه بهت حق میدن

بین الحرمین تنها خیابانیست که هر دو طرفش تو را به یک بهشت زمینی هدایت میکند پس تو بین دوراهی دل ودلت میممیمانی ودائم دل دل میکنی که به زیارت کدامینشان بروی ودر جوار کدامین یک اشک بریزی و دلی سبک کنی این میشود که ترجیح میدهی بنشینی وسط صحن وسرایشان وگاه گاه آهی میکشی وگلدسته های عباس را نگاه میکنی بعد از آن شاید زیر گریه بزنی و دلت نیاید آنی چشم از گنبد حسین برداری این است که میگویم نگویید بین الحرمین بگویید بین الجنتین

بایگانی

این یک صفحه مستقل آزمایشی است که به زودی توسط نویسنده این وبلاگ، تکمیل یا حذف خواهد شد.

اگر شما نویسنده‌ی این وبلاگ هستید، برای حذف یا ویرایش این صفحه، از طریق مرکز مدیریت وبلاگ خود کافی است در منوی سمت راست به بخش انتشار رفته و بخش صفحات مستقل را انتخاب کنید.

صفحات مستقل جدا از مطالب سایت هستند که همیشه در منوی بالای سایت نمایش داده می‌شوند. این صفحات معمولا برای اطلاعات کلی در مورد سایت مثل «درباره ما»، «تماس با ما»، «فهرست» یا «نظرات شما» مفید هستند.

ارسال نظر به صورت پیش‌فرض برای صفحات مستقل غیر فعال است، اما می‌توانید آن را فعال کنید.

ضمنا برای ایجاد لینک مستقیم (به یک صفحه داخلی یا خارج سایت) در منوی بالای سایت، از منوساز استفاده کنید. مثل لینک «سرآغاز» که به مطلب اول شما لینک شده است.

فهرست سایر خدمات و محصولات شرکت بیان نیز به شرح زیر می‌باشد:

وبلاگ بیان، صندوق بیان (فضای اختصاصی آپلود عکس و آپلود فایل)، ابر جستجوگر سلام، موتور جستجوی ایرانی زال، سرویس ایمیل فارسی و ایمیل ایرانی، خدمات امن سازی جهت کاربران و مدیران سایت‌ها، ترویج و آموزش برنامه نویسی حرفه ای از طریق برگزاری مسابقات برنامه نویسی و ...